Školní družina se nachází v budově školy.

Ranní družina je od 7:00 do 7:45 (pokud žák nebude mít zapsanou docházku do ranní ŠD, nemůže být do budovy školy vpuštěn dříve než v 7:45).

Odpolední provoz je od 11:40 do 16:00 hodin.

Zápis do školní družiny probíhá poslední školní týden před novým školním rokem. Je možnost přihlásit dítě i v průběhu školního roku.

Pokud dítě nebude mít podanou přihlášku do ŠD, nemůže ji navštěvovat.

Co družina nabízí:

Její hlavní funkcí je poskytnout dětem prostor pro odpočinek, ale zároveň jim poskytnout prostor pro přípravu na vyučování i k navazování neformálních společenských kontaktů.

Ve školní družině nabízíme vzdělávací, zájmové a spontánní činnosti. Výchovným cílem družiny je vést dítě k otevřené komunikaci, vzájemné spolupráci a respektu, vřelým vztahům k lidem a přírodě a také učíme děti chránit si své zdraví. Při všech činnostech s dětmi dbáme na bezpečnost.

- příprava na vyučování
- relaxační aktivity
- hry rozvíjející dovednost dětí
- zájmové vzdělávání -> rozvoj zájmů (výtvarných, pracovních, hudebně-dramatických,
                                                            sportovních, literárních)
- další aktivity dle zájmu dětí a aktuálních možností školní družiny
- upevňování hygienických návyků, pravidel společenského chování, stolování, úklidu, apod.

Každé pondělí od 13:50 do 15:20 budeme mít sportovky. Budeme se věnovat procházkám po Zubčicích a okolí, návštěvou tělocvičny či dětského hřiště. Prosím tedy rodiče, aby si své děti vyzvedli buď před 13:50 hod. nebo po programu od 15:20 hod, děkuji.

Náš týden ve družině

Poplatek za školní družinu:

Úplata za školní družinu je 100 Kč za měsíc a probíhá společně s platbou za stravování.