ZŠ a MŠ Zubčice
Základní škola a Mateřská škola
Zubčice

10.2.21Testování žáků - pilotáž v málotřídkách

10.2.21Testování žáků - pilotáž v málotřídkách

Vážení rodiče, dostali jsme zprávu od pana ředitele Mgr. Adama Šimůnka, který vytvořil výzvu Dejme málotřídkám zelenou (najdete v Aktualitách - Podporujeme #dejmemalotridkamzelenou s přílohou Výzva málotřídních škol 2.0).

Pan ředitel jedná naplno s poskytovateli testů. Většina málotřídek chce testovat v domácím prostředí, podobně jako ve školách v Rakousku. Situace podle slov pana ředitele dostala nečekaný spád, proto se může stát, že málotřídní školy můžou být osloveny ohledně testování už během příštího týdne.

Vyplnila jsem formulář, že naše škola chce být zapojena do pilotního testování v domácnostech. Pilotní testování bude definováno vládou a další pokyny ještě nemáme.

Zatím nemám další bližší informace, ale pokud by vláda s výše navrženým souhlasila, znamenalo by to, že by se naši třeťáci, čtvrťáci a páťáci mohli vrátit do školy už po jarních prázdninách. Testování by se týkalo všech žáků naší školy.

Hned jak budu vědět víc, budu Vás kontaktovat.

S úctou Hana Zajíčková

 

 

Datum vložení: 10. 2. 2021 16:10
Datum poslední aktualizace: 10. 2. 2021 17:02
Autor: Mgr. Hana Zajíčková

Adresa

Zubčice č.45
Velešín
382 32

Kontakty

Telefon:
+420 380 331 527
+420 606 045 511

E-mail: 
reditel@zszubcice.cz

Mapa

mapa