ZŠ a MŠ Zubčice
Základní škola a Mateřská škola
Zubčice

1.fáze otevírání škol

1.fáze otevírání škol

Vážení rodiče, MŠMT zveřejnilo informace týkající se 1. fáze otevírání škol.

Pro nás z toho vyplývá: návrat pouze předškoláků do MŠ                                                                                                           návrat všech ročníků ZŠ k prezenční výuce

Režimová opatření, která se nás týkají: Všichni povinně ochrana úst a nosu                                                                                                        Testování                                                                                                                                                 Větrání                                                                                                                                                            Homogenita skupin                                                                                                                                        Organizační opatření týkající se stravování                                                                                                Omezený vstup a pohab třetích osob ve škole                           Podrobnosti naleznete v příloze.                                                                                                                  Zatím jsme neobdrželi žádné další metodické pokyny, ani přesný datum návratu dětí a žáků.          

Přílohy

1. fáze otevírání škol

1.fáze otevírání škol.pdf
Typ souboru: PDF dokument, Velikost: 132,01 kB
Datum vložení: 30. 3. 2021 10:13
Datum poslední aktualizace: 30. 3. 2021 10:42
Autor: Mgr. Hana Zajíčková

Adresa

Zubčice č.45
Velešín
382 32

Kontakty

Telefon:
+420 380 331 527
+420 606 045 511

E-mail: 
reditel@zszubcice.cz

Mapa

mapa