ZŠ a MŠ Zubčice
Základní škola a Mateřská škola
Zubčice

4.9.20Vstup do ZŠ a MŠ pro cizí osoby pouze se zakrytým nosem a ústy.

Vstup do ZŠ a MŠ pro cizí osoby pouze se zakrytým nosem a ústy.

Cizí osoby mají do ZŠ a MŠ Zubčice vstup bez vědomí ředitelky školy zakázán.

Zákonné zástupce dětí/žáků, nebo osoby, které děti/žáky do školy doprovází a vyzvedávají je, žádáme:                                                                                                                                             aby vstupovaly do prostor MŠ se zakrytým nosem a ústy a zdržovaly se v šatně MŠ jen po dobu nezbytně nutnou.  Pro placení obědů je nutné vstupovat jako na Obecní úřad.

aby nevstupovaly do prostor ZŠ, nebo jen v naléhavých případech se svolením ředitelky školy, se zakrytým nosem a ústy a zdržovaly se v ZŠ jen po dobu nezbytně nutnou. Pro placení obědů je nutné vstupovat jako na Obecní úřad.                                                                                         

Po vstupu do ZŠ a MŠ použijte dezinfekci u vchodu.                                 Děkujeme

Datum vložení: 4. 9. 2020 16:03
Datum poslední aktualizace: 4. 9. 2020 16:13
Autor: Mgr. Hana Zajíčková

Adresa

Zubčice č.45
Velešín
382 32

Kontakty

Telefon:
+420 380 331 527
+420 606 045 511

E-mail: 
reditel@zszubcice.cz

Mapa

mapa