ZŠ a MŠ Zubčice
Základní škola a Mateřská škola
Zubčice

6.4.20 Formuláře k zápisu do MŠ

Formuláře k zápisu do MŠ

K zápisu budete potřebovat - žádost o přijetí k předškolnímu vzdělávání                                                                 - čestné prohlášení o očkování dítěte (místo Vyjádření lékaře) (předškolák nemusí)                             - přiložte kopii očkovacího kalendáře Vašeho dítěte (předškolák nemusí)                                               - přiložte kopii rodného listu dítěte                                               Formuláře naleznete: v záložce Zápis do MŠ, Dokumenty (MŠ i ZŠ)                                                         nebo v budově Obecního úřadu v přízemí před kanceláří vedoucí ŠJ.                                                                                 (Zubčice 2, v PO 6.4.20, 14:00-15:00h.                                                                                                    a každé PO a ST 12:00-15:00 hodin.)         

Vyplněné formuláře s kopiemi vracejte: -  v zalepené obálce do budovy Obecního úřadu                                                                                           (Zubčice 2, PO a ST 12:00-15:00 h).                                                                                                          - poštou (ZŠ a MŠ, Zubčice 45, Velešín 38232)                                                                                           - datovou schránkou (wuc7ues)                                                                                                                   - emailem s uznávaným elektronickým podpisem                                                                                       (nelze jen poslat prostý email) 

Pokud se potřebujete na něco zeptat volejte 606 045 511, nebo pište reditel@zszubcice.cz     

Vysvětlující informace:

 - doložení řádného očkování dítěte: V současné situaci nenavštěvujte osobně praktického                 lékaře. Pro doložení této povinnosti zákonný zástupce:                                                                           1. prohlásí, že je dítě řádně očkované (vzor čestného prohlášení naleznete ve Formulářích               a 2. doloží kopii očkovacího průkazu.

Ředitel školy porovná očkovací průkaz s očkovacím kalendářem - tedy porovná, zda dítě bylo očkováno všemi vakcínami, které v jeho věku má mít. 

V případě, že dítě nebylo očkováno podle očkovacího kalendáře, musí zákonný zástupce kontaktovat na dálku praktického lékaře a vyžádat si od něj potvrzeníže je dítě proti nákaze imunní nebo se nemůže očkování podrobit pro trvalou kontraindikaci.

Čestné prohlášení o očkování dítěte - tato povinnost se netýká dítěte, které plní povinné předškolní vzdělávání.

Přílohy

Žádost o přijetí k předškolnímu vzdělávání

Žádost o přijetí k předškol.vzděl.p.p..doc
Typ souboru: DOC dokument, Velikost: 38 kB

Čestné prohlášení k očkování

Čestné prohlášení k očkování.docx
Typ souboru: DOCX dokument, Velikost: 11,78 kB
Datum vložení: 6. 4. 2020 12:28
Datum poslední aktualizace: 7. 4. 2020 11:39
Autor: Mgr. Hana Zajíčková

Adresa

Zubčice č.45
Velešín
382 32

Kontakty

Telefon:
+420 380 331 527
+420 606 045 511

E-mail: 
reditel@zszubcice.cz

Mapa

mapa