Dopis pro prvňáčky

Pro naše milé prvňáčky

Dopis pro prvňáčky

Milí rodiče,

prosím přečtěte si tento dopis společně s vaším budoucím školáčkem.

V případě nejasností mě můžete kontaktovat od poloviny srpna na telefonním čísle: 721192758, ráda poradím.

Psací pero kupovat nemusíte, děti ho budou potřebovat až později (cca na konci listopadu).  Děkuji.

Milý prvňáčku,

v září se spolu setkáme poprvé ve škole, bude to tvůj velký den. Stane se z Tebe žák/žákyně základní školy a začne pro tebe nové dobrodružství. Budeš se učit číst, psát, počítat a společně se spolužáky začneš objevovat spoustu nových věcí. Uvidíš, že si užiješ spoustu zábavy.

Ve škole dostaneš knížky, ze kterých se budeme společně učit. Jistě už máš připravenou krásnou školní tašku, ve které by Ti neměly chybět tyto věci:

• kroužkový pořadač s plastovými kapsami cca 50ks na vkládání pracovních listů
  • v penále – dvě tužky číslo 1, pastelky, guma, nůžky, ořezávátko, kratší pravítko (není povinné)
  • průhledné obaly na knihy a PS – cca 8 kusů formát A4
  • krabičku papírových kapesníků
  • desky na sešity dostaneš od nás jako dárek

Na malování a tvoření budeš potřebovat pouze zástěrku a igelitový ubrus na lavici. Veškeré výtvarné potřeby dostaneš od nás ve škole 😊.

Na tělesnou výchovu si do sáčku připrav sportovní oblečení – tričko, mikinu, tepláky, kraťasy, náhradní ponožky; dále sportovní boty se světlou podrážkou do tělocvičny a jedny boty na ven.

Určitě nezapomeň také na přezůvky do školy (bačkůrky).

Přeji Ti krásné léto, užívej sluníčka, koupání a všech prázdninových radovánek.

V ZÁŘÍ SE TĚŠÍM NA VIDĚNOU 😊.

Paní učitelka Soňa Kyselová

Datum vložení: 1. 7. 2022 9:21