Informace k nošení roušek od 8.6.21

Vážení rodiče, žáci v naší nemusí mít nasazen ochranný prostředek dýchacích cest (respirátor ani roušku), v případě konzultace 1 učitel a 1 žák ve škole, pokud všechny osoby udržují vzdálenost alespoň 2 metry.

Bez ohledu na kraj platí výjimky z nošení ochrany dýchacích cest pro vzdělávací aktivity, jejíž charakter neumožňuje nošení ochranného prostředku - zejména tělocvik a zpěv.

Sportovní činnost ve vnitřních prostorech je nově omezena již pouze tak, že může být maximálně 30 osob        ve skupině (není již požadavek velikosti vnitřního prostoru). Nadále platí, že omezení počtu osob ve skupině se neuplatní u mateřských škol.                                                                        Cizí osoby mají vstup do ZŠ a MŠ zakázán.

Datum vložení: 9. 6. 2021 16:35
Datum poslední aktualizace: 21. 10. 2021 9:42