ZŠ a MŠ Zubčice
Základní škola a Mateřská škola
Zubčice

Informace k provozu školy od 3.5.21

Informace k provozu školy od 3.5.21

Vážení rodiče, od 3. 5. 21 chodí do školy všichni žáci, do MŠ předškoláci a děti zdravotníků a zaměstnanců bezpečnostních složek.                                                                                                      V tomto týdnu probíhá testování dětí, žáků a zaměstnanců školy jednou týdně v pondělí, při příchodu do školy.                                                                                                                                  Pokud dítě, žák nebo zaměstnanec školy nepřijde v pondělí, ale jiný den, otestuje se v den příchodu do školy a pak až další týden.                                                                                                                  Byl nám dodaný jiný typ testů, SingClean,

Vážení rodiče, od 3. 5. 21 chodí do školy všichni žáci, do MŠ předškoláci a děti zdravotníků a zaměstnanců bezpečnostních složek.                                                                                                      V tomto týdnu probíhá testování dětí, žáků a zaměstnanců školy jednou týdně v pondělí, při příchodu do školy.                                                                                                                                  Pokud dítě, žák nebo zaměstnanec školy nepřijde v pondělí, ale jiný den, otestuje se v den příchodu do školy a pak až další týden.                                                                                                                  Byl nám dodaný jiný typ testů, SingClean, se kterým se manipuluje podobně jako s předchozím,který postupně nahrazuje předchozí typ a měl by nám vydržet 14 dní, tedy na 2 testování.

Režim provozu školy zůstává stejný, řídíme se stávajícími opatřeními a doufáme, že se situace vylepší natolik, abychom se mohli vrátit k běžnému školnímu provozu :-)

 

Datum vložení: 1. 5. 2021 11:18
Datum poslední aktualizace: 1. 5. 2021 11:44
Autor: Mgr. Hana Zajíčková

Adresa

Zubčice č.45
Velešín
382 32

Kontakty

Telefon:
+420 380 331 527
+420 606 045 511

E-mail: 
reditel@zszubcice.cz

Mapa

mapa