ZŠ a MŠ Zubčice
Základní škola a Mateřská škola
Zubčice

Informace k testování žáků

Informace k testování žáků

Vážení rodiče, milí žáci,

testování je něco, co neznáme a je to pro nás neobvyklá situace. Já to chápu tak, že je to pro to, aby se nešířila nákaza kovidu a abychom se ve škole cítili bezpečně.  Přijďte v pondělí do školy v čase,    v jakém jste byli zvyklí, když byla škola otevřená.  Po vstupu do školy použijte dezinfekci, jděte do šatny, přezujte se, nezdržujte se tam a ihned po příchodu do třídy si umyjte ruce (cca než napočítáte ne moc rychle do 20ti), umýt ruce si můžete i v umývárně). Posaďte se do lavice a vyčkejte, na pokyny p. učitelky. P. učitelka Vám vysvětlí jak bude testování probíhat, popřípadě pustí video, které jste už možná na internetu viděli.  Test zvládnete sami. Kdo budete chtít, aby u testování byl někdo  z Vašich rodičů, můžete přijít s rodičem, aby Vám pomohl.  Kdo se chce testovat v soukromí, řekněte to paní učitelce a ona to zařídí.                                                                                                      Vážení rodiče, pokud z jakéhokoli důvodu nechcete nechat své dítě testovat, domluvte se s paní učitelkou, aby Vám zadala úkoly a můžete se se svým dítětem učit doma.

Na webu MŠMT - https://testovani.edu.cz najdete veškeré informace a stále se aktualizující opovědi na dotazy rodičů, učitelů, žáků.

Pro dotazy volejte 606 045 511, pište reditel@zszubcice.cz

Děkuji 

Těším se na setkání ve škole :-)

S úctou Hana Zajíčková

Datum vložení: 9. 4. 2021 18:14
Datum poslední aktualizace: 9. 4. 2021 20:13
Autor: Mgr. Hana Zajíčková

Adresa

Zubčice č.45
Velešín
382 32

Kontakty

Telefon:
+420 380 331 527
+420 606 045 511

E-mail: 
reditel@zszubcice.cz

Mapa

mapa