Trénink bruslení a povídání o Matyldě

Tento týden byl ve znamení spolupráce školy a školky.

V pondělí ráno jsme vyrazili spolu s předškoláky autobusem na lední stadion do Českého Krumlova, kde na děti čekali zkušení trenéři. Během druhého tréninku se děti učily např. jezdit slalom, couvat pozadu, přenášet míčky nebo držet rovnováhu na jedné noze. Všichni malí bruslaři se moc snažili a vysloužili si od trenérů pochvalu.

Ve čtvrtek byli žáci ze ZŠ přizváni do školky na povídání o slepičce Matyldě. Paní lektorka poutavě vyprávěla o chovu slepic, jejich přirozenému chování a stavbě těla. Slepička Matylda je na společnost zvyklá, takže se nechala od dětí pohladit i pochovat. Na závěr si děti upevnily své znalosti pomocí her a soutěží.

Obě akce se moc povedly a my už se těšíme na další vyvedené spolupráce!

Všechny fotografie z výše uvedených akcí najdete ve fotogalerii školy zde na stránkách.

Datum vložení: 17. 3. 2022 21:08
Datum poslední aktualizace: 17. 3. 2022 21:25