ZŠ a MŠ Zubčice
Základní škola a Mateřská škola
Zubčice

24.9.20 Provoz MŠ, nepůjde elektřina

Provoz MŠ 24. 9. 20

 Vážení rodiče, dne 24. 9. 2020 je přerušena dodávka elektrického proudu v naší MŠ.                           Z tohoto důvodu a důvodu zpřísněných opatření MZČR,                                                                       zajišťujeme tento den provoz pouze pro děti,                                                                                           jejichž oba rodiče musí tento den do práce.

Provoz bude probíhat od 6:15 do 16:15 hodin.                                                                                           Děkujeme za pochopení                                                                                                                         V ŠJ připraví ráno teplý čaj, bude připraven studený obědsvačinka.                                                  Přesto dejte dítěti nějakou svačinku i pití z domova.                                                                              Když bude příznivé počasí (nebude pršet) budou děti převážně venku,                                                 přidejte do batůžku něco k opékání :-)                                                                                                   P. učitelky budou mít k dispozici dezinfekci, čisté jednorázové ubrousky,                                             čistou vodu. 

další podrobnosti k 24. 9. 20 v MŠ u učitelky MŠ.

Datum vložení: 14. 9. 2020 14:10
Datum poslední aktualizace: 17. 9. 2020 18:55
Autor: Správce Webu

Adresa

Zubčice č.45
Velešín
382 32

Kontakty

Telefon:
+420 380 331 527
+420 606 045 511

E-mail: 
reditel@zszubcice.cz

Mapa

mapa