Informace k testování dětí

Vážení rodiče,

testování je něco, co neznáme a je to pro nás neobvyklá situace. Já to chápu tak, že je to pro to, aby se nešířila nákaza kovidu a abychom se ve školce cítili bezpečně.  Přijďte v pondělí do školky  v čase,  v jakém jste byli zvyklí, když byla školka otevřená.  Před vstupem do šatny použijte    dezinfekci. P. učitelka Vám vysvětlí jak bude testování probíhat.                                                                    Vážení rodiče, pokud z jakéhokoli důvodu nechcete nechat své dítě testovat, domluvte se         s paní učitelkou, aby Vašemu předškolákovi připravila úkoly a můžete se se svým dítětem připravovat doma.

Na webu MŠMT - https://testovani.edu.cz/ najdete veškeré informace a stále se aktualizující opovědi na dotazy rodičů, učitelů, žáků.

Pro dotazy volejte 606 045 511, pište reditel@zszubcice.cz

Těším se na setkání ve školce :-)

S úctou Hana Zajíčková

Datum vložení: 9. 4. 2021 19:57