ZŠ a MŠ Zubčice
Zubčice

Příměstský tábor

Vážení rodiče,  obecně prospěšná společnost Attavena pro Vás organizuje příměstský tábor jako pomoc při hlídání o prázdninách. Přihlašovat se mohou školáci (1.-5. ročník) a jejich sourozenci, kteří navštěvují MŠ. Vše o příměstském táboře se dozvíte na www.attavena.cz. Máme vypsané tři termíny. nemusíte se obávat, že se do tábora nevejdete, přednost mají školáci a jejich sourozenci z naší školy a školky.

Při přihlašování svého dítěte vyplňujte do registračního formuláře školáka, a pokud potřebujete přihlásit i sourozence docházejícího do MŠ, napište ho ve formuláři do Vaše zpráva.

Přihlašujte se přímo na www.attavena.cz - Příměstské tábory - zvolte místo Zubčice, po otevření odkazu se objeví informace a registrační formulář.  Nad formulářem jsou dokumenty ke stažení, které je nutné vyplnit,  Předávat je budete pravděpodobně na zahájení tábora, nemám zatím bližší pokyny.

Pro dotazy volejte/pište koordinátorce tábora Michaele Švecové, +420 608 175 385                                                                                                     michaela.svecova@attavena.cz

Zubčice č.45
Velešín