Vlastivěda, přírodověda a prvouka 3. a 4. ročník

Přehled učiva od 17.3 - 21.3

2. a 3. ročník,

Prvouka: Rozmanitost přírody. Život rostliny začíná semenem. Praktické cvičení. Do misky dej vatu s vodou, semínka, která ty chceš. Ředkvička, řeřicha, čočka, hrách atp.  Dej na okno a sleduj klíčení semen. Udělej krátký zápis postupu práce a nezapomeň zapsat, co všechno potřebuje rostlina k životu. Pak zakresluj (zapisuj) co se bude dít. Můžeš fotit a posílat na fcb. školy. Může se přidat druhý ročník. Uvidíme jak nám poroste zahrádka.....

4. ročník

Vlastivěda: Vláda Karla IV. Všechny informace, které jsme rozpracovali do projektu zapiš a vlep do sešitu, informace vyhledej v encyklopedii a internetu.

Přírodověda: Poznáváme člověka:   Původ člověka Str. 52 a 53. Udělej krátký zápis o tom, jaký je rozdíl mezi lidoopem a současným člověkem. Přečti informace v učebnici přírodovědy. Odpověz si na otázky v pravém dolním rohu tak, že vše nakreslíš.

Datum vložení: 17. 3. 2020 10:04
Datum poslední aktualizace: 21. 10. 2021 9:56
Autor: Mgr. Ondřichová Lad.